İletişim Yazılım 30 Yaşında!

İletişim Yazılım 30. Yılını Ekibi ile Eskişehir'de Kutladı!

18 November 2023

İletişim Yazılım 30 Yaşında!

İletişim Yazılım olarak, 30. yılımızı kutlamak adına değerli ekip arkadaşlarımız ile Eskişehir’ de iki günlük bir etkinlik organize ettik. İlk gün Ramada Plaza’ da 30. yılımızın anlam ve önemine dair ekip olarak bir araya geldik. Başlangıçta Yönetim Kurulu Başkanımız Tuncer Hatunoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayarak Genel Müdürümüz Selçuk Şen’in İletişim Yazılım’ın 30. Yılına dair konuşması ile devam ettik. Sonrasında ise 2024 gelişmelerinden biri olacak İletişim Akademi çalışmalarını duyurması için sözü Proje Yöneticilerimizden İlker Bayramoğlu’na bıraktık.

Böylelikle konuşma bölümlerini tamamlayarak etkinlik öncesinde sonuçlarını ekip olarak anket yoluyla belirlediğimiz “İletişim Yazılım Enleri” bölümüne geçtik. Bu bölümde ekibimizdeki “En İyi Lider, En İyi Mentör, En Yenilikçi Proje, En İyi Takım Oyuncusu, En Verimli Departman, En Dakik Çalışan, En İyi Ofis Terapisti, En İyi Yeni Ürün/Geliştirme, En İyi Öneri, En İyi İnovatör ve En Mizahşör Çalışan” gibi ödülleri sahiplerine takdim ettik. Sonrasında 30. yıl pastamızı keserek aile fotoğrafımızı çekinmemiz ile birlikte toplantımızı tamamladık.

Etkinliğimize akşam yemeği ile devam ederek eğlence dolu keyifli bir akşam geçirdik. Ertesi gün de Eskişehir’in meşhur müzelerinden Devrim Arabaları Müzesi ve Balmumu Müzesi’ni ziyaret ederek küçük bir gezi turu yaptık. Sonrasında Bursa’ya doğru yola çıktık.

Etkinliğimize katılım gösteren ve bugünlere gelmemizi sağlayan bütün ekibimize ve paydaşlarımıza emekleri ve katkıları için çok teşekkür ediyoruz.

30 yıldır tüm paydaşlarımız ile başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz!