İletişim Yazılım; 1994 yılında Bursa'da kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin her yerine, 'işletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmek için, ileri teknolojilere dayalı bilgi sistem çözümleri' geliştirmektedir. Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin her yerinde, 26 yılı geride bırakan kanıtlanmış tecrübesi ve %100 yerli sermayesi ile "Akıllı Fabrika Çözümleri" sunmaktadır.

BİLGİ TEMELLİ YÖNETİM ŞART

'Sürdürülebilir Gelişim İçin Bilgi Temelli Yönetim' anlayışına inanan İletişim Yazılım; çağdaş ilke ve değerleri ile ürettiği ürün ve hizmetlerini sunduğu tüm iş ortaklarını rekabetçi global dünyada geleceğe taşımaktadır. İletişim Yazılım'ın şirket değerlerini oluşturan; "müşteri odaklı çalışma ilkesi, insan kaynaklarına verdiği önemi, etik değerlerin iş birliklerinde ön koşul olması ve sahip olduğu uluslararası bakış açısı" ile yapmış olduğu çalışmalar, uzun dönemli başarılı projeler olarak hayata geçmiştir.

MES sistemlerinin standartlarını oluşturan MESA İnternational'in "Solution Provider" ve "Vendor Solution Directory" listelerinde yer alan İletişim Yazılım, CGI tarafından açıklanan "MES Product Servey 2016 ve 2018" raporuna göre MES Sistemleri konusunda ülkemizdeki öncü marka olmayı başarmıştır. BTHaber ve M2S Araştırma şirketi tarafından yapılan Bilişim 500 araştırmasının sonuçlarında İletişim Yazılım da yer alırken, "Türkiye Merkezli Yerli Üretici - Yazılım" kategorisinde 81'inci olarak önemli bir başarıya imza atmıştır. ArGe Merkezi ve Teknopark Ofisleri Bursa'da bulunan İletişim Yazılım'ın İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Tekirdağ, Kayseri, Denizli gibi farklı şehirlerde ve Mısır'da olmak üzere 30'un üzerinde bayisi bulunmaktadır.

  • İletişim Yazılım, Akıllı Fabrika ve Akıllı İşletme isim hakkına sahiptir.
  • İletişim Yazılım 2016/10107 nolu patentine sahiptir.

Sayılarla İletişim Yazılım