Bu sitenin sahibi İletişim Yazılım’dır. www.iletisimyazilim.com web sayfasını ziyaret ederek site kullanım şartlarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; aşağıda sayılanlarla sınırlı olmaksızın belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz. 

İletişim Yazılım’ın yazılı onayı olmadan, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde sitenin içeriği dağıtılamaz, iletilemez, değiştirilemez, kopyalanamaz, görüntülenemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, işlenemez veya başka bir şekilde kullanılamaz. 

Sitede yer alan ya da site aracılığı ile verilen bilgiler, herhangi bir şekilde tavsiye olarak kullanılmamalıdır. İletişim Yazılım bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmemektedir. Kullanıcılar, sitede yer alan bilgileri teyit ettirmelidirler. İletişim Yazılım istediği zaman, önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın site içeriğindeki tüm bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar. 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan İletişim Yazılım sorumlu değildir. 

Başkalarının siteyi kullanımını kısıtlanamaz, engel olunamaz ve sitenin veya siteyi kullanılabilir hale getirmek için kullanılan sunucu veya ağların işletimine müdahale edilemez, siteye, zararlı program, yazılım, kod ve benzeri materyal gönderilemez. 

Bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından ve siteden edindiğiniz bilgilere istinaden oluşan kayıp ve hasarlar dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla siteye erişiminiz ve siteyi kullanımınıza ilişkin olarak doğrudan veya dolaylı olarak meydana gelebilecek zararlardan İletişim Yazılım sorumlu değildir. 

Site kullanıcıları, web sitesi çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, siteye yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. 

Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle İletişim Yazılım’ın, kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, her zaman sebep göstermeksizin İletişim Yazılım’a yazılı bildirimde bulunarak bu izni geri almaya yetkilidir. 

Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği T.C. Mevzuatı ve fikri mülkiyet mevzuatı tarafından korunmakta olup, bu sitedeki tüm ticari markalar, logolar, ikonlar, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, alan adı, genel görünüm ve hizmet işaretleri başta olmak üzere, sayılanlarla sınırlı olmaksızın yayınlanan tüm bilgi ve veriler İletişim Yazılım veya lisans veren veya marka sahiplerine aittir. Bunlar, sahiplik durumuna göre, İletişim Yazılım veya lisans veren veya marka sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde işlenemez, kopyalanamaz, iletilemez, yayılamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz ve kalıcı olarak indirilemez. Aksi uygulamalar hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. İletişim Yazılım’ın yasalardan kaynaklanan tüm hakları saklıdır. 

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır. 

İletişim Yazılım, herhangi bir anda ve zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak siteyi, içeriğini, site ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün ve bilgileri, güncelleme, değiştirme, geçici veya sürekli olarak durdurma, sonlandırma ve kapatma, "Kullanım Şartları"nı değiştirme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu nedenle “Kullanım Şartları” sayfası düzenli olarak takip edilmelidir. İletişim Yazılım, siteye erişimin kesintiye uğramasından, sitenin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir. 

Site kullanıcıları, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, kullanıcılar ihtilafın çözümünde Bursa Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.