2023 yılı etkinliğimizin 2.sini Gebze'de gerçekleştirdik.

"Geleceğin Fabrikalarında Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0" etkinliğinin 2.si Gebze'de gerçekleşti.

19 Ekim 2023

İletişim Yazılım olarak Gebze Workinn Hotel’ de Geleceğin Fabrikalarında Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0 başlıklı etkinliğimizi gerçekleştirdik! Etkinliğimize katılım gösteren başta konuşmacılarımız olmak üzere her bir katılımcımıza tek tek teşekkür ediyoruz.

Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Tuncer Hatunoğlu ile değerli misafirimiz Vestel Ventures Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Ultav’ın Belirsizlik Dönemleri Döngüsü – Fırsatlar ve Dijital Dönüşüm konulu söyleşileri ile başlayıp Genel Müdürümüz Selçuk Şen’in “Geleceğin Fabrikalarında Yenilikçi Dijital Dönüşüm Uygulamaları” sunumu ile ilk bölümü tamamladık.

İkinci bölümde ise Satış ve Pazarlama Direktörümüz Çağla Karayel’in “ManageMind BPM ve Process Compass ile Kurumsal Mükemmellik” konulu sunumu ile başlayıp sonrasında referans konuşmalarına geçerek önce Çemaş ERP Proje Yöneticisi Emre Demir’in sonrasında da Siderkemco Proje Yöneticisi Mutlu Akbaba’nın CoralReef MES Başarı Hikayelerini dinleyerek katılımcılarımızın bilgilendirilmesini sağlayarak tamamladık.

Ardından dolu dolu geçen soru ve cevap bölümümüzü de tamamlayarak değerli konuşmacılarımıza teşekkür plaketlerini takdim ederek etkinliğimizi tamamladık.

Herkese katılımları ve değerli katkıları için teşekkür ederiz. Diğer etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle.