ManageMind Process Compass Lansmanımızı Gerçekleştirdik.

İletişim Yazılım ve Sistem Global olarak, ManageMind Process Compass Lansmanımızı Gerçekleştirdik.

04 Ekim 2023

İletişim Yazılım olarak “Dijital Dönüşüm Uygulamaları ve Süreçlerde Kurumsal Mükemmellik için ManageMind Process Compass” başlıklı etkinliğimizi gerçekleştirdik! Başta konuşmacılarımız olmak üzere etkinliğimize katılım gösteren her bir katılımcımıza tek tek teşekkür ediyoruz.

Sistem Global iş birliğinde yürüttüğümüz ManageMind Process Compass ürünümüzün lansmanında, başlangıçta Yönetim Kurulu Başkanımız Tuncer Hatunoğlu’nun “İşletmelerde Veri Analitiği” konulu sunumuyla başlayarak Satış ve Pazarlama Direktörümüz Çağla Karayel’in “Dijital Süreç Yönetimi için ManageMind ve Fabrikalarda Dijital Dönüşüm Uygulamaları konulu sunumu ile devam ettik.

Ardından sözü Sistem Global’e bırakarak Kıdemli Danışmanları Tuğçe Balarısı’nın önce Sistem Global’i tanıtmaları sonra da “Süreçlerde Kurumsal Mükemmellik için ManageMind Process Compass” sunumu ile ürünümüzün detaylarını kendilerinden dinleyerek sonrasında programımızı soru ve cevap bölümümüz ile katılımcılarımızın bilgilendirilmesini sağlayarak tamamladık.

Herkese katılımları ve değerli katkıları için teşekkür ederiz. Diğer etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle.